Německo kolem poloviny 19. století

49181. Myslivec

popis: Olej na desce, 25x17 cm. Signováno vpravo dole Horbert. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 30.09.2020 21:00:06

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč