Německo kolem poloviny 19. století - Myslivec

Olej na desce, 25x17 cm. Signováno vpravo dole Horbert. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Německo kolem poloviny 19. století
49181. Myslivec
Dražba ukončena:30.09.2020 21:00:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč