Německo kolem poloviny 19.století

42910. Soubor 10 grafických listů

popis: 10x ocelorytina, 10x15 cm až 15x10 cm. Značeny. Volné listy.

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:56:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč