Německo kolem poloviny 20. století

49783. Dívka v krajkových šatech

popis: Porcelán, výška 24 cm. Značeno, Německo kolem poloviny 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 16 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč