Německo počátku 20. stol. - Hasičská helma

Helma obecný kov, výška 18 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Německo počátku 20. stol.
55467. Hasičská helma
Dražba ukončena:03.03.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč