Němečtí autoři 1. pol. 20. století - Soubor 3 prací

1x lept, 2x litografie. od 10x14 cm do 19x17 cm 2x rám, sklo, 1x rámováno.

Stav: Mírně poškozeno.

Němečtí autoři 1. pol. 20. století
302168. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:16.11.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.11.2019 19:26:18 74