nesignováno - Andílci pod rozkvetlým keřem

Olej na plátně, oválný formát, 60x50 cm, ozdobný rám, nesignováno.

Pozn.: Rám místy poškozen a přetřen.

nesignováno
730. Andílci pod rozkvetlým keřem
Dražba ukončena:27.11.2013 21:26:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč