nesignováno - Dívka se dvěma psíky

Olej na překližce, 36x26 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Malba i rám místy poškozeny, v malbě krakeláž.

nesignováno
1049. Dívka se dvěma psíky
Dražba ukončena:26.03.2014 21:03:41
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč

1 200 Kč 26.03.2014 20:58:41 161