nesignováno

754. Luční kytice s vlčími máky

popis: Olej na kartonu, 50x35 cm, rám.

dražba ukončena: 27.11.2013 21:36:53

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 300 Kč

300 Kč 27.11.2013 21:36:53 74