MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na kartonu, 50x35 cm, rám.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
754. Luční kytice s vlčími máky
Dražba ukončena:
27.11.2013 21:36:53
Vyvolávací cena:
300 Kč
vydraženo za:
300 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
300 Kč
27.11.2013 21:36:53
74