nesignováno - Portrét plukovníka hraběte Aichelburga

Litografie, 70x48 cm, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Obrazová část místy poškozena. Dole na rámu mosazný štítek s popisem v němčině: Plukovník hrabě Aichelburg, velitel regimentu v letech 1802-1809, padl v první řadě svého regimentu u Pavie.

nesignováno
1152. Portrét plukovníka hraběte Aichelburga
Dražba ukončena:02.06.2014 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč