nesignováno - Šohaj a děvčice

Olej na plátně, 37x36 cm, nesignováno, nerámováno.

nesignováno
1847. Šohaj a děvčice
Dražba ukončena:28.01.2015 20:33:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč

2 000 Kč 17.01.2015 23:17:46 419