nesignováno - Venkovan s dýmkou

Olej na překližce, 17,5x13 cm, rám.

nesignováno
1192. Venkovan s dýmkou
Dražba ukončena:02.06.2014 20:55:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 02.06.2014 20:48:14 126