nesignováno

1174. Wolfgang Amadeus Mozart

popis: Rytina, 23x16 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír zvlněný se skvrnami, rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 02.06.2014 20:37:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 300 Kč

300 Kč 30.05.2014 17:10:24 126