nesignováno - Wolfgang Amadeus Mozart

Rytina, 23x16 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír zvlněný se skvrnami, rám mírně poškozen.

nesignováno
1174. Wolfgang Amadeus Mozart
Dražba ukončena:02.06.2014 20:37:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:300 Kč

300 Kč 30.05.2014 17:10:24 126