nesignováno

1219. Zimní cesta vesnicí

popis: Olej na plátně, 57x67 cm, bez rámu.

dražba ukončena: 02.06.2014 21:25:59

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 02.06.2014 21:20:59 283