nesignováno - Divoký tanec

Litografie, 39x36 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Vzadu připsáno Gavarni - Sulpice.

nesignováno
3787. Divoký tanec
Dražba ukončena:28.01.2016 20:08:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč