nesignováno - U krbu

Olej na dřevě, 32x22 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

nesignováno
3999. U krbu
Dražba ukončena:30.03.2016 20:34:23
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč