MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na dřevě, 32x22 cm, nesignováno, rám, zaskleno.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno
3999. U krbu
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
13 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
13 000 Kč
1565
12 000 Kč
206
11 000 Kč
1565
10 000 Kč
206
9 500 Kč
122
9 000 Kč
1565
8 500 Kč
limit (30.03.2016 20:14:37)
122
8 500 Kč
206
8 500 Kč
872
8 000 Kč
limit (30.03.2016 20:14:31)
122
7 500 Kč
206
7 500 Kč
1565
7 000 Kč
122
6 500 Kč
1148
6 000 Kč
590
5 500 Kč
limit (27.02.2016 16:22:14)
948
2 700 Kč
872
2 600 Kč
limit (21.02.2016 16:24:03)
948
2 500 Kč
limit (21.02.2016 16:24:04)
872
1 500 Kč
872