nesignováno - Zátiší s jablky a třešněmi

Olej na kartonu, 25x30 cm, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
2252. Zátiší s jablky a třešněmi
Dražba ukončena:27.05.2015 22:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč