nesignováno - Žena v šátku

Olej na plátně, 90x70 cm, bez rámu.

Pozn.: Malba poškozena.

nesignováno
2359. Žena v šátku
Dražba ukončena:27.05.2015 21:53:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč