MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 25x30 cm, nesignováno (Kars?), rám.
> zpět na aukční výsledky
nesignováno (Kars?)
1818. Čtenář
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
vydraženo za:
29 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
29 000 Kč
682
28 000 Kč
44
27 000 Kč
682
26 000 Kč
44
25 000 Kč
682
24 000 Kč
limit (28.01.2015 20:16:48)
44
24 000 Kč
682
23 000 Kč
limit (28.01.2015 19:57:38)
44
22 500 Kč
limit (28.01.2015 19:57:39)
357
19 000 Kč
357
18 000 Kč
limit (28.01.2015 18:36:50)
419
15 000 Kč
357
14 000 Kč
limit (28.01.2015 18:36:32)
419
13 550 Kč
357
7 000 Kč
limit (28.01.2015 0:14:27)
419
6 700 Kč
limit (28.01.2015 0:14:28)
238
5 500 Kč
limit (26.01.2015 12:38:16)
238
5 000 Kč
limit (26.01.2015 12:38:17)
419
4 700 Kč
limit (26.01.2015 12:37:14)
419
4 600 Kč
238
4 500 Kč
limit (23.01.2015 1:33:22)
419
4 444 Kč
limit (23.01.2015 1:33:23)
221
2 500 Kč
221