Nesignováno (středoevropský malíř druhé poloviny 19. století) - Rybáři na moři

Olej na dřevě. 17x20 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nesignováno (středoevropský malíř druhé poloviny 19. století)
45187. Rybáři na moři
Dražba ukončena:27.05.2020 21:20:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč