Nesignováno (středoevropský malíř druhé poloviny 19. století)

37857. V zátoce

popis: Olej na dřevě, 15x35 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 19 hodin

konec dražby: 27.11.2019 19:11:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 000 Kč