Nesignováno (středoevropský malíř druhé poloviny 19. století) - V zátoce

Olej na dřevě, 15x35 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nesignováno (středoevropský malíř druhé poloviny 19. století)
37857. V zátoce
Dražba ukončena:27.11.2019 19:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč