nesignováno - 6-ti ramenný lustr dřevěný elektrifikovaný

Dřevěný lustr 6-ti ramenný. Elektrifikovaný. Celkový průměr s rameny 62 cm, výška 69 cm. Řezba,zlacení.

Pozn.: Poškozeno.

nesignováno
38717. 6-ti ramenný lustr dřevěný elektrifikovaný
Dražba ukončena:11.12.2019 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč