nesignováno - Abstrakce

Olej na plátně, 40x90 cm. Nesignováno. Olištováno.

Pozn.: Vzadu neautorský přípis A. Šimotová.

nesignováno
33686. Abstrakce
Dražba ukončena:26.06.2019 18:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč