Litina, připevněno na dřevěné desce, 59x16 cm. Nesignováno.

Pozn.: Dřevěná deska poškozena.

nesignováno
Dražba ukončena:28.03.2018 18:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč