nesignováno - Akt dívky

Kresba, 90x26 cm, kolem roku 1900. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

nesignováno
34615. Akt dívky
Dražba ukončena:19.09.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč