nesignováno - Akt v ateliéru

Olej na kartonu, 22x14 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
11743. Akt v ateliéru
Dražba ukončena:28.06.2017 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč