nesignováno - Akt v krajině

Olej na plátně, 85x135 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

nesignováno
25104. Akt v krajině
Dražba ukončena:28.11.2018 21:56:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč