nesignováno - Alegorický výjev

Olej na plátně, 41x45 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
16552. Alegorický výjev
Dražba ukončena:28.02.2018 18:55:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč