nesignováno - Alpský myslivec

Olej na plátně, 110x53 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Odborně restaurováno.

nesignováno
25333. Alpský myslivec
Dražba ukončena:29.11.2018 21:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč