Nesignováno

306457. Bohatá kytice

popis: Olej na kartonu, 69x54 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Restauroval ak. mal. Jan Stratil 2010.

dražba ukončena: 27.10.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 27.10.2020 18:27:47 5734