Nesignováno

304931. Chaloupka

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x77 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 24.05.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 600 Kč

nebylo vydraženo