nesignováno - Čtenář

Olej na plátně, 88x78 cm, nesignováno, nerámováno.

nesignováno
11746. Čtenář
Dražba ukončena:28.06.2017 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč