nesignováno

306194. Dáma v klobouku

popis: Domalovaný tisk, 8x6 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.09.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 19.09.2020 17:03:45 1534
500 Kč 18.09.2020 8:04:05 1040