nesignováno - Dáma v klobouku

Domalovaný tisk, 8x6 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
306194. Dáma v klobouku
Dražba ukončena:23.09.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 19.09.2020 17:03:45 1534
500 Kč 18.09.2020 8:04:05 1040