nesignováno

55410. Děvčátko s holubem

popis: Kaolin, výška 58 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 35 dnů, 11 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč