nesignováno - Děvčátko s holubem

Kaolin, výška 58 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
55410. Děvčátko s holubem
Dražba ukončena:03.03.2021 19:13:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč