nesignováno - Do školy

Akvarel, 30x24 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
48738. Do školy
Dražba ukončena:27.08.2020 21:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.08.2020 0:15:48 3776