nesignováno - Dostaveníčko pod hradem

Olej na překližce, 19x25 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
11750. Dostaveníčko pod hradem
Dražba ukončena:28.06.2017 20:28:23
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 700 Kč