nesignováno - Figurální výjev

Pastel, 23x20 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Vzadu přípis J. Obrovský.

nesignováno
27441. Figurální výjev
Dražba ukončena:31.01.2019 20:58:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč