nesignováno - Francouzi v Kremlu v Moskvě

Litografie, 45x54 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Papír zašpiněn.

nesignováno
8930. Francouzi v Kremlu v Moskvě
Dražba ukončena:30.03.2017 19:42:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč