nesignováno - Franz Kafka - Zámek

Koláž, 68x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
36747. Franz Kafka - Zámek
Dražba ukončena:31.10.2019 20:32:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo