nesignováno - Galantní scéna

Výšivka, 105x74 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
33667. Galantní scéna
Dražba ukončena:26.06.2019 18:28:20
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč