nesignováno - Horské jezero

Olej na plátně, 44x59 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
35392. Horské jezero
Dražba ukončena:26.09.2019 21:42:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč