nesignováno

56536. Hudebnice

popis: Kolorovaná rytina 19. století, 32 × 24 cm, rozměr s rámem 52 × 39 cm, nesignováno, dedikace na spodní straně listu s uvedením jména. Bonnart. Francouzská provenience, adjustováno ve francouzské umělecké paspartě pod sklem, rámováno ve vkusném galerijním rámu s bohatými plastickými ornamenty na zlatém pozadí. Dedikace na spodní straně listu.

zbývá: 6 dnů, 2 hodin

konec dražby: 04.03.2021 19:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 17.02.2021 15:42:13 2187