nesignováno - Japonská erotika I.

Dřevořez, 19x24 cm, 20.-30. léta 20. století. Rám, pasparta, sklo.

nesignováno
34565. Japonská erotika I.
Dražba ukončena:19.09.2019 19:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč