nesignováno - Japonská erotika II.

Dřevořez, 20x24 cm, 20.-30. léta 20. století. Rám, pasparta, sklo.

nesignováno
34566. Japonská erotika II.
Dražba ukončena:19.09.2019 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč