Lept. 17x24cm. Nesignováno Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen,papír mírně poškozen.
Pozn.: Ryto v Paříži u P.Mariette
Mědirytina, 17x24 cm. Rám, sklo. Pozn.: Papír poškozen.