středoevropský malíř 19. stol. - Jezero v horách

Olej na plátně, 46x68 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 19. stol.
35265. Jezero v horách
Dražba ukončena:26.09.2019 19:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč