Nesignováno - Kaktus

Kombinovaná technika, 32x28 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nesignováno
307074. Kaktus
Dražba ukončena:25.12.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.12.2020 22:51:19 3736