nesignováno - Kaple v zimě

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 38x28 cm. Nesignováno. rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

nesignováno
36510. Kaple v zimě
Dražba ukončena:30.10.2019 20:09:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč