MENU
Vstup do aukce
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sádra, 32 cm. Nesignováno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Nesignováno
49869. Klečící poloakt
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 900 Kč
limit (07.10.2020 19:36:03)
5599
1 800 Kč
831
1 700 Kč
limit (07.10.2020 19:11:21)
5599
1 600 Kč
831
1 500 Kč
limit (06.10.2020 7:39:10)
5599
1 400 Kč
831
1 300 Kč
limit (06.10.2020 7:39:05)
5599
1 200 Kč
831
1 100 Kč
limit (06.10.2020 7:38:56)
5599
1 000 Kč
831
900 Kč
limit (02.10.2020 19:53:02)
5599
800 Kč
226
700 Kč
limit (14.09.2020 20:43:54)
5599
600 Kč
238
500 Kč
831