nesignováno - Kompozice s kruhy

Olej na plátně, 43x47 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
35070. Kompozice s kruhy
Dražba ukončena:25.09.2019 19:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč