nesignováno

35070. Kompozice s kruhy

popis: Olej na plátně, 43x47 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:28:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč