nesignováno - Koupel

Olej na plátně, 113x92 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
11960. Koupel
Dražba ukončena:29.06.2017 19:22:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč